PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hazır web sitesi, web tasarım, ucuz web sitesiWebDizaynMedya
29 12 2015, 18:39
Web tasarımı yaptırırken dikkat edilmesi konular aslında başlıca bellidir şayet müşteri şikayetlerinden oluşlan sorunlara göre tek tek analiz ederek web dizayn medya tüm sorunlarınızı çözüme ulaştırmak amaçlı bu yazıyı yazmıştır. İlk önce hedef kitlenize bir güdümlü bomba gibi kilitlenip gerekirse günlerce araştırma yaparak karar vermeniz gerekmektedir. Aksi taktirde tasarım bittiğinde ince ayrıntısına kadar düşünmez iseniz sorunlarla karşılaştığınızda her düzenlemeye Webmaster tarafından maddi konuda yorulabilir ve yıpranabilirsiniz.

Diğer dikkat edilmesi gerekli kusurları ve sorunlar yazının devamında söze getireceğim dikkatli bir şekilde okursanız gerekli adımları öğrenir ve ileriye dönük daha az bir paralarla profesyonel siteler yaptırabilir ve bilgilenebilirsiniz. Hedef kitlenizi belirledikden sonra sitenizin bir amacı olmalı bunlarda iki kural vardır 1.ÜRÜN veya 2.HİZMET olarak ikiye ayırmalı veya kurumsal bir site olacağına kanağat getirmeniz gerekmektedir. Çünki ikisi içinde hazırlanması gereken tasarım ve görseller çok farklı olacaktır. Aslında örnek vermek gerekirse çok ciddi bir firma 03 ve 07 yaş arası gruplara oyunca üretimi yapabilir ve firmaya yapılan site sadece oyuncak için yapılan bir görünümden çok farklı olacaktır.

Ne gibi ziyaretçi hitinin ve etkileşimleri olup olmayacağına karar verip adımlarınızı atmanız gerekmektedir.
Gerek iletişim formları, ziyaretçi defterleri ve anket uygulamaları gibi dinamik olarak öğelerin neler olacağına programlama dilinin seçimi dahi çok önemlidir. Aslında bu konuyu yukarda belirtmem gerekirdi şayet %100 olmasa bile en azından %90 SEO'ya uyumlu olması gerekmektedir. Ve kullanılan dil sitenizin giriş çıkış hızını etkilemektedir ve en başından belirlenmez ise ilerki günlerde ve aylarda hatta yıllarda yüksek hit sahibi olduğunuzda size büyük sorunlar ve sitenizin çökmesine kadar yol izleyebilirsiniz.
Bu konuda şu sözü deyim edersek Sitenizin neler olacağına en baştan düşünüp uyarlayıp ve araştırma yaparak en başından ciddi kararlar vermeniz gerekmektedir.

Görsel olarak müşteri kitlenizi seçtiğinizi var sayıyorum ve müşterilerinize göz var nizam var deyimi ila hitap etmesi çok önemlidir ucuz web sitesi (http://www.webdizaynmedya.com) Google Algoritmasının gelişmesi ile kullanıcıların sitenizde ziyaret süresini göz önünde bulundurarak PageRank değerlerinizi yükseltir ve ilerki günlerde bir değeri olabilir varsayalım işinizden sıkıldığınızda güzel bir miktara sitenizi satabilirsiniz.

Güncellenebilirlik çoğu site alt yapısında ve çoğu webmaster'ın önemsemediği konulardan başlıca sebeblerinden bir tanesi diyebiliriz. İlk yaptırdığınız sorun yaşayacağınızı ümid ederek ileride yapacağınız yenileme ve güncel kalma sorununu yani Google'da yükselmek istiyorsanız kısacası hergün güncel kalma algoritmasını yürütmek istiyorsanız Profesyonel bir admin sayfasına ihtiyacınız olabilir anlıyacağınız Dilden Yönetici Sayfası.

Web tasarım (http://www.webdizaynmedya.com) firması seçiminizde buna ciddi şekilde dikkat etmelisiniz.

Web tasarım firması olarak bizi seçti iseniz Web Dizayn Medya Olarak bizden alacağınız güven sayesinde bu konularda tereddüt etmeniz gerek yoktur çünkü tarafımızca yapılan Web tasarım veya hazır web sitesi (http://www.webdizaynmedya.com) lerinde bu belirttiğimiz tüm özellikler var olacak ve olmuştur, Yapım ve anlaşmadan önce tüm sorular ve gerekli bilgiler size sorularak isteklerinize göre plan proje hazırlanır ve yapıma geçer.

Kaynak : www.webdizaynmedya.com (http://goo.gl/3YK79t)

WeBMasteR
29 12 2015, 18:48
Girişteki linkleme, metnin ortasına alındı. Başarılar ve hayırlı işler dileriz.