PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Metal Dedektör | İkinci El Dedektör | Assuva Dedektörbymorting
29 12 2015, 15:43
http://assuvadedektor.com/wp-content/uploads/2013/04/AT_Logo.png

Assuva Dedektör (http://assuvadedektor.com), 2004 yılında kurulan Assuva Teknik bünyesinde bulundurduğu birçok yerli ve yabancı marka dedektör ve toprakaltı görüntüleme (http://assuvadedektor.com) cihaz markaları ile sizlerin isteklerine uygun ortamı sağlamak amacıyla yola çıkmıştır. Proton serisi cihazlarıyla yurt dışına açılmış.

Türkiye'de de büyük bir isim yaparak dedektör sektöründe ileri düzeylere gelmiş Assuva Teknik 3D Metal Dedektörleri, EMRS Sistem Görüntüleme Cihazları, Long Range alan tarama cihazlarının yanı sıra GPR yani Ground Penetrating Radar teknolojisini ileri boyutlara taşımıştır.

Kendi yazılımına sahip olan Assuva Dedektör, Reflection 3D adı verilen yazılım sayesinde ürettiği tüm cihazların veri aktarımını bluetooth üzerinden bu programla görüntüye dönüştürmektedir.

Distribütörlük konusunda başta Arap ülkeri olmak üzere Tunus, Almanya, İtalya ve Fransa'ya distribütörlük vererek ürünlerini ihraç etmektedir.

Define sektörüne yeni bir oluşum kazandıran Assuva Dedektör firması metal dedektörleri, toprakaltı görüntüleme, alan tarama (http://assuvadedektor.com) ve radar sistemleriyle kullanıcıya her alanda hizmet sağlamaktadır.