PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Etkili backlink paketleri - Google yükseliş garantiliBacklinkci
28 12 2015, 22:28
Backlink paketi konusunda en profesyonel hizmeti sunan oluşum olarak hizmetinizdeyiz;

Backlink paketi, literatürde seo paketinin bir diğer adıdır. Bu paketi sunan birçok oluşum henüz kendi anahtar kelimesinde ilk sayfaya dahi girememiş olmasına rağmen, farklı oluşumlara sizleri ilk sayfaya getirebiliriz ya da şuraya getirebiliriz şeklinde yanıltıcı beyanlarda bulunabilir. Firmamızın müşterilerimize fayda sağlayabildiğinin ispatını anahtar kelimelerimizle vurgulayabiliriz

örnek;1. anahtar kelimemiz backlink paketi (http://www.backlinkci.net/) Google arama motoru sıralamasındaki yerimiz: 1. sıra
2. anahtar kelimemiz backlink paketi (http://www.backlinkci.net/#!backlink-paketi/c1qyc) google arama motoru sıralamasındaki yerimiz: İlk 5. sıra
3. anahtar kelimemiz kurumsal seo paketi Google arama motorundaki yerimiz: 1-2. sıra
Şeklindedir.

Peki kendi anahtar kelimelerimizde istediğimiz konuma nasıl geldik? İşte bu sorunun cevabı gold ve platinium paketlerimizde saklıdır. 200- 300 - 500- 1000 çöp site üzerinden, 1 saat içerisinde yüzlerce web sitesine kopyala yapıştır ile yapılan tanıtımdan, facebooktan, twitterdan bu gibi etkenler üzerinden yapılan tanıtımlar sizleri anahtar kelimelerinizde istediğiniz yere getirmeyecektir. Eğitimlerimiz bizzat google backlink algoritma hesaplarına göre alınmıştır.

Amacınız doğru - kalıcı bir reklam ise bunun için en doğru tercih doğal backlink paketleridir;

Sektörünüzdeki kar markajınızı arttırmak ister misiniz?
Rakiplerinizden ön planda olmak - mevcut sıralamanızdan daha üst sıralara yükselmek ister misiniz?
Sitenizle alakalı arama yapan kişilerin sizin sitenize daha kolay bir şekilde erişim sağlamasını ister misiniz?
Organik hit sayınızda uzun vadeli ve devamlı yükseliş gösteren bir form grafiği elde etmek ister misiniz?
Sizlere bunların daha fazlasını sunuyoruz! Amacınız yükselmek ise doğru yere hoşgeldinizSeo bu değildir, sizi kandırmalarına izin vermeyin;

Seoda doğallık oldukça önemlidir. Seoda backlink hizmeti sağlayan birçok oluşum tüm çalışmayı teslimat süreci boyunca boş durarak, teslimata birkaç saat kala ya da 1 gün kala toplu halde yapmakta bunun dışında yüzlerce belkide binlerce çöp site üzerinden link sağlayarak web sitenize yarardan çok zarar verebilmektedir. Yani bir nevi ödeme yaparak verim almaktan ziyade, zarara uğrayabilirsiniz. Sizleri 10 linkedin paylaşımı - 10 facebook paylaşımı - 10 google plus paylaşımı - 10 twitter paylaşımı gibi basit paketler ile kimse googleda somut bir şekilde yükseltemez.

Peki biz kimiz?

Backlinkci.net olarak 2015 Ağustos ayında kurulmuş, lokasyon olarak İstanbul - Samsun üzerinden hizmet veren bir oluşumuz. Seoya yönelik eğitimlerimiz 3 yıllık bir sürece yayılmış şekilde googleda seo algoritmalarını hesaplayan ve bizzat bu iş üzerine çalışmış kişilerin tasvip ettiği şekilde alınmıştır.Sizlere unutamayacağınız, etkisini ömürlük olarak görebileceğiniz, web sitenize tamamen uyumlu organik bir çalışma sunuyoruz.

Not: +18 web siteleri ile, dini ilkelerimize aykırı web siteleri için çalışma yapmamaktayız. Çalışmalarımız google algoritmalarının tasvip ettiği şekilde, zamana yayılarak organik bir şekilde yapılmaktadırMuhtemelen daha önce çalışma yaptırdınız ancak yeterli verimi alamadınız değil mi? Çünkü çalışmalarınızın birçoğu spam şekilde ve birçok çöp web sitesi üzerinden gerçekleşti. Biz size tamamen doğru kaynaklar üzerinden, doğru bir çalışmayı, Dünya'nın en popüler web siteleri üzerinden en doğru şekilde sunuyoruz.


CN5u9IW1s_c

Çalışma yapmış olduğumuz organik, yüksek pagerank değerine sahip birçok kaynaktaki üyeliklerimiz premium (ücretli üyelik) olduğundan dolayı çalışma yaptığımız müşterilere birçok ek avantaj sağlanmaktadır. Toplu iş alımlarında müşterilerimize indirim uygulanmaktadır.

Backlink almak önemli mi?

Backlink almak elbette önemlidir. Ancak doğru kaynaktan ve doğru şekilde. 100, 200, 300 tane çöp siteden backlink almaktansa, 1 tane köklü geçmişe sahip web sitesinde linkinizin bulunması her zaman daha iyidir. Web sitenizi seo konusunda yeterli derecede bilgi sahibi olmayan kişilere teslim etmeyin! 10 facebook paylaşımı, 20 twitter paylaşımı, 30 linkedin paylaşımı gibi basit fonksiyonlar sizlere sadece kısa süreli geçici hit sağlayıp, sitenizi uzun vadede söndürecektir. Ya da 30 dakika içerisinde binlerce çöp site üzerinden yapılan bir çalışma web sitenizin google tarafından cezalandırılmasına sebebiyet verecektir. Bizler, backlinkci.net ailesi olarak 2 yıllık arama motoru optimizasyonu tecrübemiz ile, zamana yayılma gösteren profesyonel - organik bir çalışma sergileyerek web sitenizi anahtar kelimelerinizde mevcut konumunuzdan daha üst sıralara taşıyor, sektördeki kar markajınızı ve organik hit sayınızı arttıracak olan uzun ömürlü bir çalışma sergiliyoruz.

Doğal - Etkili Backlink Paketlerimiz Kısa Bir Süreliğine Yılbaşı İndirimlidir; (İNDİRİM KAMPANYAMIZ SADECE WEBMASTER.BBS.TR ÜYELERİ İÇİNDİR)
http://i.hizliresim.com/5M4L3L.png

ARTIK GOLD YA DA PLATINIUM PAKET TEMİNATINDA BULUNAN TÜM MÜŞTERİLERİMİZE, 5 ADET GOOGLE NEWS KAYITLI ALEXA DEĞERLERİ İYİ DURUMDA 1-6 YILLIK GEÇMİŞE SAHİP GÜNCEL HABER SİTELERİMİZDEN ANAHTAR KELİMELERİNİZE LİNK ÇIKIŞI İLE ÖMÜRLÜK TANITIMDA HEDİYEMİZDİR. ÇALIŞMALARIMIZIN TAMAMI PROFESYONEL BİR ŞEKİLDE, ZAMANA YAYILARAK YAPILMAKTADIRAYRICA TÜM MÜŞTERİLERİMİZİN WEB SİTELERİ, ALEXA TOOLBAR YÜKLÜ 4 ADET FARKLI İPDE BARINAN SUNUCULARIMIZDA 150 SAAT BOYUNCA AÇIK TUTULARAK, ALEXA DEĞERLERİNİN DÜŞÜŞÜNE CİDDİ KATKI SAĞLANMAKTADIR.

http://i.hizliresim.com/1kvN8D.png

PR1 - PR10 Arasında değişkenlik gösteren Dünyaca ünlü 25 i aşkın farklı kaynaktan yaptığımız çalışmalarla web sitenizi rakiplerinizden bir adım öne taşıyoruz.Çalışmalarımızın tamamı organik ve titizlikle yapılmaktadır. Çalışma yaptığımız her kişi anahtar kelimelerinde google ve diğer arama motorlarında kısa süre içerisinde yükselişe geçmiştir. Yaptığımız her çalışma, kaynağında ömürlük olarak durmaktadır.


http://i.hizliresim.com/NWZoJa.jpg

Google ve diğer arama motorlarının desteklediği yüksek pagerank değerine sahip PR1 ve PR10 arası 30 farklı kaynaktan web sitenize anahtar kelime optimizasyonu çalışması yapıyor, sitenize yazacağımız özgün makalelerle bu çalışmaları paravan blog, forum tanıtımları ve diğer hediye tanıtımlar ile destekliyoruzBizim sitenize bakış açımız, sizin web sitenize bakış açınızla doğru orantılıdır. Yapmış olduğumuz hiçbir iş baştan savma değildir,program kullanılmamakta kendi emeğimizle manuel olarak "özenle" yapılmaktadır. Unutmayın hizmetimiz, güleryüzünüzdür.

Ayrıca kurumsallığa yeni adım atmak isteyen kişilere yönelik olarak kurumsal site kurulumuda yapmaktayızÇalışması başlamadan önce ağrı haberleri kelimesinde 04haber.net 31. sıradaydı.Kelime bazlı yükselişte çalışmalarımız sayesinde Barış bey 31. sıradan 7. sıraya yükselmiştirKurumsal backlink paketi- backlink paketi ile sektörünüzdeki kar markajınızı arttırarak sizleri rakiplerinizden ön planda tutacak olan ömürlük bir çalışma yapmaktayız.


Alkimosgb.com müşterimiz, ankara iş sağlığı ve güvenliği kelimesinde çalışmamız yeni bitmesine rağmen 67 sıra yükselerek 10. sıraya gelmiştirAyrıca, marmara mermeri konusunda kurumsal, terzimadencilik.com çalışmamız ile marmara mermeri kelimesinde 4. sıradan 1. sıraya yükselmiştir. Kendilerine sektörlerine başarılar dilerizhttp://i.hizliresim.com/ZJNJpa.pngNakliyat kelimesinde bir müşterimize yakaladığımız form grafiğidir, yükselişi devam etmektedirhttp://i.hizliresim.com/J45q8E.pngOrdum.net 35. sıradan çalışmamız ile ünye kelimesinde 10. sıraya yükselmiştirhttp://i.hizliresim.com/7b0odY.jpghttp://i.hizliresim.com/DR36b3.jpghttp://i.hizliresim.com/jjoyQg.jpghttp://i.hizliresim.com/NW92Ea.jpghttp://i.hizliresim.com/WZb9v4.jpghttp://i.hizliresim.com/6kmqVl.jpgBir müşterimizin 6 günlük yükseliş grafiği, yükseliş devam etmektedirhttp://i.hizliresim.com/po19Pn.jpg

Psd arşiv'de 15.sıradaydım.10 gün içinde "psd arşiv" 2.sırada"psd arsiv" 1.sırada.Bu backlink çalışmasını yaptırmayan hata eder.
Kendisiyle bir çalışmamız oldu, gece 12'de iş alımı yapıldı sabah 4'de işe başlayıp ertesi günü saat 20:00 gibiyken raporumu attı kendisi baya hızlı ve elle yapıyor bazı backlinkci arkadaşlar program ile serice yapıyor fakat backlnikci abimiz öyle değil. Ellerine sağlık baya güzel bir çalışma olmuş :)
Arkadaş yaptığı her adımı anlattı ek olarak bir sürü hediye backlink kazandırdı detaylı çalışma raporu sundu. Çalışmasından son derece memnun kaldım. İşini özenle yapan birisi olduğu için kesinlikle tavsiye ediyorum.
Arkadaşla bir site için çalıştık. Raporu incelediğimde backlinklerin kalitesinin yüksek olduğunu görünce şaşırdım. Çöp sitelerden link çalışması yapanlarla karıştırmayın. Ayrıca hediyeler için teşekkürler.
Gerçekten çok kaliteli bir hizmet. Rekabeti yüksek bir kelimede 1. Sayfa 3 sıra birden yükseldim ve hitlerimde de ciddi bir artış var. Diğer sitelerim içinde en kısa zamanda çalışma yaptırcam.
Usta Ağrı Haberleri (31) Şuan (7)
Backlinkci ile ticarette bulundum.guvenilir ve dürüst birisi yaptigi calismalar gayet basarili basarilarinizin devamini dilerim.wm aracida tavsiye edebilecegim kisiler arasinda sizlerede tavsiye ederim.
çalışma raporu teslim alındı, hocam işini gayet temiz yapmış, düşünmeden ticaret yapabilirsiniz.
Gerçekten kaliteli bir hizmeti, uygun fiyata satıyor arkadaş. Şu an bir sitem için çalıştım. Diğer sitelerim içinde çalışmayı düşünüyorum arkadaşla. Herkese de tavsiye ederim.
arkadaşla çalışma yapabilirsiniz. güvenilirdir. bikaç gün sonra tekrar bi çalışma yapacağız kısmetse.
Başladığımızda anahtar kelimem 20. sıradaydı ve 8. gün sonunda ilk sayfaya yerleştim ve 8. sıradayım.İnanıyorum ki günler geçtikçe biraz daha yukarıya taşınacaktır.Şu ana kadar aldığım en kapsamlı seo paketiydi ve ilk defa bu kadar bir ücretli çalışma yaptırdım. Memnunum.İyi ki yaptırmışım.Konuşmalarınızda arkadaşın temkinli yaklaşımı, kesin konuşmaması sizi yanıltmasın. Bana ilk sayfayı hedefleyeceğiz elbette ve inşallah olacak dedi.Ve sitem şu anda 8. sırada.Hızlı cevap konusunda da oldukça iyi.Bu konuda da teşekkürlerimi sunuyorum.
Arkadaşımızla bir turizm rehberi için çalışmıştık. Kısa zaman içerisinde istediğimiz tüm hedef kelimelerimizde kayda değer ilerleme kaydettik. İlk 500 içerisinde olmayan pek çok kelimede çalışmanın tamamlanmasının ardından 1 hafta geçmesinin ardından halen yükseliş alıyoruz ve ilk 50 sıra içerisine girdik. Rekabetin yüksek olduğu ana kelimemizde ise 130-150 arasında geziyoruz.Kendisine çalışması için çok teşekkür ediyorum, ilerleyen zamanda da birlikte çalışmak istiyoruz.

WeBMasteR
29 12 2015, 09:40
Hayırlı satışlar. Güzel bir çalışmaya benziyor.

Metinler içiçe geçmiş, YouTube video kimliğini [yt] BBCode ile eklemek lazım.

Bir de site içinde optimizasyon var mı bu çalışmada? Yoksa konunun yeri Link Ticareti bölümü veya Tanıtım Yazısı bölümüdür.

Gerekli düzenlemeleri yapalım lütfen.

deniz
29 12 2015, 10:32
Video düzeltildi. Metinler de biraz daha derli toplu hale getirildi.