PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Zenfone 3'e Ait İlk Sızıntıları Ele Geçirdik!bulent_dogan81
21 12 2015, 10:48
Asus, Zenfone serisiyle akıllı telefon pazarında adından sıkça söz ettiriyor. Serinin yeni modeli Zenfone 3 için de çalışmalar aralıksız sürüyor. Zenfone 3 ile ilgili ilk detaylar haberimizde...

http://i.milliyet.com.tr/YeniAnaSayfa/2015/12/21/zenfone-3-8217-e-ait-ilk-sizintilari-ele-gecirdik--6420477.Jpeg

Tayvan menşeili teknoloji firması Asus, Zenfone serisinde izlediği fiyat politikası ile piyasada bende varım dedi. Ve kısa zaman içerisinde pastadan hak ettiği payı almaya başladı. Zenfone serisi, Ülkemizde de oldukça ilgi görüyor. Zenfone ailesinin yeni üyesi Zenfone 3 ile ilgili ilk bilgiler sızmaya başladı.


Zenfone 3'te özel parmak izi okuyucu olacak Asus'a yakınlığı ile tanınan kaynaklardan gelen haberlere göre; Zenfone 3 Mayıs ya da Haziran ayında satışa çıkacak. Telefonda parmak izi okuyucusu da olacak. Parmak izi okuyucuyu; Tayvan merkezli Elan Mikroelektronik ve Çin merkezli Goodix ortaklaşa geliştiriyor. Zenfone 3 ile birlikte ailenin yeni modellerinde de okuyucu kullanılacak.

İşlemci kesiminden ise henüz net bir bilgi gelmedi. Ancak Asus, Zenfone serisinde Qualcomm ve Intel işlemcileri tercih ediyor. Zenfone 3'te Qualcomm Snapdragon 820 kullanılırsa ilk defa amiral gemiler arasında Zenfone serisi alacak.

kaynak: http://www.milliyet.com.tr/zenfone-3-8217-e-ait-ilk-teknoloji-2166994/