PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BİÇDA PHP Eğitimleri (Videolu Anlatımlar)erkolay
19 12 2015, 23:50
PHP Eğitimleri - 1

BİÇDA (Bilişim ve İletişim Çalışanları Dayanışma Ağı) tarafından hazırlanmış, işin bilimsel nitelikteki gerekliliklerini ve inceliklerini sunan videolu PHP Eğitimleri serisi...

BİÇDA'nın notu:
Hepimiz kendimizi geliştirmek istiyoruz. Yeni şeyler üretmek, kendimize bir şeyler katmak için. Bildiğimiz her yeni şey, işyerinde bizi daha avantajlı, daha vazgeçilmez yapıyor. Bildiklerimiz sayesinde şirketlere karşı daha özgüvenli oluyoruz.

İşyerlerinde yoğun bir rekabet var. Birisine bir şey sorduğunuzda yüzünüze bön bön bakabiliyor. Ya da bilmediğimiz anlaşılmasın diye sormaya çekiniyoruz. İşimizi kaybetmemek için paylaşamıyoruz. Bu yüzden anlamlı hale gelmiş bilgiyi elde etmek çok zor, üstelik pahalı. Bu bilgileri meta haline getiren bir sektör dahi ortaya çıkmış durumda.

Bildiğimiz gibi kendimizi geliştirmek üzere teknik eğitim almak istediğimizde piyasadaki kariyer "Dershaneleri"ne 2000-3000 TL gibi paralar ödemek zorundayız.

Bilişim ve İletişim Çalışanları Dayanışma Ağı olarak, sisteme alternatif olacak en değerli eylemin paylaşma ve dayanışmadan geçtiğini biliyoruz. Bu yüzden en değerli varlığımızı yani bildiklerimizi paylaşmaya karar verdik.

Biçda eğitimleri başlıyor.

Herşeyin paralı olduğu sistemde uzmanlığı sadece kendine saklayanlara inat!...

lIHiUedjzHg
BİÇDA YouTube Kanalı: https://www.youtube.com/channel/UCiXDIbnFrARki-JsY3j8kjw
BİÇDA Web: http://bilisimcalisanlari.org

erkolay
19 12 2015, 23:54
PHP Eğitimleri bölüm 2


VRD7JH5Zwhk

BilisimCalisanlari's channel (https://www.youtube.com/channel/UCiXDIbnFrARki-JsY3j8kjw)