PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Star Wars Episode VII: Google'ın Yeni Oyunuyla Telefonunuz Işın Kılıcına Dönüşüyordeniz
16 12 2015, 20:04
Star Wars: The Force Awakens'ın beyaz perdeye gelişi sebebiyle Google telefonunuzu ve bilgisayarınızı kullanarak oynayabileceğiniz bir mini oyun geliştirdi. Bu oyunda telefonunuzu ışın kılıcı olarak kullanabilirsiniz!

http://im.ziffdavisinternational.com/t/ign_tr/blogroll/s/star-wars-/star-wars-the-force-awakens-cast-and-director-on-s_938q.1920.jpgAşağıdaki videoda izleyebileceğiniz oyun, Google, Disney, Lucasfilm ve Industrial Light & Magic işbirliği ile geliştiridi. İmparatorluk gemisinden kaçmanız gereken oyunda telefonunuzu ışın kılıcı gibi tutarak hareket ettirmeniz ve kendinizi korumanız gerekiyor.

00DIGNnd1OI


Üstelik herhangi bir kurulum gerekmiyor! Tek yapmanız gereken buradan (http://lightsaber.withgoogle.com/) oyunun sitesine bilgisayarınızdan girmek, karşınıza çıkan linki de cep telefonunuzdan açmak. Telefonunuz ve bilgisayarınız ile eşleştiğinde ise oyuna başlayabilirsiniz.

IGN (http://tr.ign.com/star-wars-episodes-vii/85848/news/googlein-yeni-oyunu-ile-telefonunuzu-isin-kilicina)