PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : onlineportakal.com Samsung Türkiye Yetkili Satıcısıpdefence
16 12 2015, 16:02
1971 den bu yana faaliyet gösteren firmamız, sürekli gelişim içerisinde, müşteri memnuniyetini her zaman kendine ilke edinmiş, yılların getirdiği birikimle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
Portakal A.Ş. tüketici elektroniği alanında bünyesinde bulunan markalar ile Türkiye'de 1200'ün üzerinde bayi ve 50'ye yakın mağaza ile hizmet vermeye devam etmektedir. Markalaşma sürecimizde, şeffaflığı, müşteri memnuniyetini ön plana alıp, en uygun fiyatlarla, en kaliteli ürünleri sizlere sunmak üzere, Portakal A.Ş. deneyimini internete taşıyıp, bütçenizin vitamini olacak onlineportakal.com (http://www.onlineportakal.com) e-ticaret sitesini açtık. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi alışverişler dileriz. Samsung (http://www.onlineportakal.com) ürünlerini en uygun fiyatlarla sitemizden temin edebilirsiniz.
2007 senesinde Tunç-Tuğhan Portakal Dayanıklı Tüketim Malları Turizm Sanayi İthalat İhracat Maden Müteahitlik Maden ve İnşaat Limited Şirketi'ni de bünyesine katarak büyümesine devam etmiştir. 2002 yılında Ankara'nın Etlik semtinde yer alan merkezden yönetimi sağlanan firmamız Türkiye'nin birçok yerinde hizmet etmektedir. Ayrıca ;kamu yararına olan hizmetleri bu edinmiş olduğu tecrübeyle başlamış ve sonradan kooperatifler ve ortaklıklarla inşaat sektöründe de varlık göstermeye başlamıştır. onlineportakal (http://www.onlineportakal.com) da yılbaşına özel yüzlerce ürüne en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.