PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şöhrete açılan kapı - Microp Productionmdalgic
13 12 2015, 21:23
Microp Production 2005 yılından bu yana yapımcı ve oyunculara en kaliteli hizmeti sunmak amacıyla, bu renkli ve tempolu hayatın içinde ekrana en yakışan yüzleri bulup boşlukları tamamlamaktadır.

http://i.hizliresim.com/ZQ6No3.jpg

Deneyimli ve güler yüzlü kadrosu ile ekranlarda beğeni ile izlenilen sinema, dizi, reklam, klip ve Show programlarını yapan değerli yapım firmalarının ihtiyaç duyduğu dürüst, güvenilir prodüksiyon şirketi ve başarılı projelerin aranılan cast ajansı olmuştur.

Aslında hem çok yakın hem de çok uzak olan hayallere ulaşmak için elimizden geleni yapmaktayız. Bazen şans yüzümüze güler bazense hayat bize acımasız olur. Ancak yapılan en büyük hata doğru yerlere yada doğru insanlarla başlamamak diyebiliriz. Örnek verecek olursak kendinizi oyunculuk konusunda yetenekli hissediyorsunuz ve bu konuda isteklisiniz. İşte size bu aşamada gerçekten de işini bilen ve sizi anlayan bir ajansa ihtiyacınız olacaktır. Cast ajans olarak sizlere birinci sınıf bir hizmet vermek üzere kurulmuş olan Microp Production sizi hak ettiğiniz yere taşımaya aday.

Cast ajans'ı; dizi,sinema,klip,reklam ve show programlarına istenilen karaktere uygun oyuncu başvurularından doğru yüzü (tiplemeyi) seçme işine oyunculuk ajans'ı yani cast ajans'ı denir. Günümüz'de cast ajans (http://micropproduction.com)'ları kategorilere ayrılmıştır. Microp Production oyuncu ajans, figürasyon ajans, reklam ve model ajanslar'ı olarak ayrı ayrı hizmet vermektedir.

Birçok cast ajansa göre kesinlikle oyuncu adaylarını yormadan onları hak ettikleri konuma getirmektedir. Üstelik çoğu zaman ücretleri peşin ödemektedir. Kazancını daha çok firmalardan almayı hedeflediği için oyunculuk ajansı olarak kesinlikle oyuncu adaylarından gereksiz taleplerde bulunmamaktadır. Bir oyunculuk ajansı (http://micropproduction.com) nasıl davranması gerekiyorsa o şekilde gerçekten de sizleri dizi, sinema filmi, reklam çekimi gibi birçok projeye sokmak için çalışmaktadır. Kaldı ki Microp Production köklü bir yapıya sahip ve zamanında birçok projeyi tamamlamıştır. Eğer cast ajansları (http://micropproduction.com) gerekli ise hiç tereddüt etmeden bizi arayabilirsiniz.

Şöhrete açılan kapı
Microp Production

Site adresi : www.micropproduction.com (http://micropproduction.com)

WeBMasteR
13 12 2015, 22:17
mdalgic arkadaş, metinde bir dünya gereksiz kodlar vardı. Onları temizledim. Tanıtım yazılarınızın başarısı için kodlarla boğmayın. Eğer alıntı bir yazıysa, önce bir .txt dosyasına yapıştırın ki, o gereksiz kodlar gitsin. Sonra oradan kopyalayıp foruma asın yazıyı ve yine hedef kelimelerinize linkleme yaparsınız. Görsel de büyük olduğu için giriş paragrafından sonraya yerleştirildi.