PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : NettaCompany - 249TL'den Başlayan Fiyatlalra Web Sitesi Kurulum Hizmetlerinettacmpny
10 12 2015, 22:48
NettaCompany Web Tasarım & Seo & Hosting / Web Sitesi Kurulum İşleri

http://i.hizliresim.com/3jJ22r.png


http://i.hizliresim.com/R9REEa.png http://i.hizliresim.com/W9RWWN.png

http://www.vayes.net/img/detay.png
Uygun fiyatlara firma siteleri, e-ticaret, blog, forum, alışveriş, rent a car, emlak, inşaat, su ve kimyasalları, aklınıza gelebilecek vb. Tüm firmaların web sitesi sahibi yapıyoruz.

Dilerseniz, İstanbul'un neresinde olursanız olun, Ofisinize, İşyerinize, bizzat gelip birlikte fikirler ve çözümler üretiyoruz.

İster HTML, PHP, ASP, veya Wordpress, MyBB, Joomla, OpenCart vb. Alt yapısını kullanarak da isteğe bağlı websitesi hazırlıyoruz.http://sv102.piclect.com/f415799572d79a9570edafe9354fad22/e27d29511/o/13/11/21/hakkinda.png
NettaCompany H.K Detay ; Konusunda uzman genç ve dinamik ekibimiz her projeyi baslarken o projeye büyük bir askla inovatif fikirler üretiyor . NettaCompany olarak müsterilerimizi sert rekabet kosullarinin yasandigi web sektöründe sizleri her zaman rakiplerinizden bir adim önde tutmayi amaçliyoruz.
Web dünyasinda ürettigimiz yüzlerce basarili proje ile büyüye bir aileyi sizlerde bu aileye katilmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Projeleri üretirken markanizi her ortamda basarili bir sekilde temsil etmesine ve uzun ömürlü olmasina dikkat ediyoruz. Her proje öncesi fizibilite çalismasi yaparak rekabet kosullarini arastiriyoruz.

NettaCompany ürettigi her projede müsteri memnuniyetini önemseyerek büyüyen bir ailedir. Seo (Search Engine Optimization ) ürettigimiz her projede sitelerin iç ve dis Seo çalismalarini yapiyoruz. Arama motorlarinda hedef kelimelerde müsterilerimizin yükselmesini saglayarak yeni müsteriler kazanmasini ve satis grafiginin artmasini sagliyoruz. Uyguladigimiz Seo islemleri tamamen dogal olmakla birlikte kalici Soe uyguluyoruz. Firmanizi sosyal medya sitelerinde en iyi derece temsil ederek hedef kitleniz ile bulusmanizi sagliyoruz. Sizlerde profesyonel web çözümlerimiz hakkinda bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.[/I]

http://www.24services.org/images/seo.png
Seo Hizmetini Ücretsiz Veriyoruz ;
Arama Motoru Optimizasyonu yani SEO’nun hizmetlerimizde de bahsettiğimiz gibi dijital dünyada kendinizi en iyi şekilde temsil etmeniz, ürün, hizmet ve halkla ilişkiler konusunda anahtar rolü vardır. Bu rolün faydalarını kısaca özetledik.Ürünlerinizi göstermek üzere ürününüzü veya hizmetinizi talep edebilecek nitelikteki bireyleri hedeflemenin en iyi yollarından biridir.
Müşteri tam da ürününüzü ya da hizmetinizi arıyorken ona ürününüzü arama motorlarında en hızlı ve en doğru biçimde gösterirsiniz.
Her zaman çok göz önünde olmayan ürün veya hizmetlerinizin, doğru indexleme metodolojimiz sayesinde daha kolay bulunmasını sağlanır.
Müşterileriniz ilgili arama sözcüklerinde sizinle ön sıralarda karşılaştığında, sunduğunuz hizmet ya da üründe çok tercih edildiğinizi düşünür ve ön sırada olmanızı tercih edilirliğinizle bağdaştırır.
Dijital dünyada izinli pazarlamanın en iyi yöntemlerinden biridir.
Müşteri edinme maliyetlerinizin zamanla düştüğünü görürsünüz.http://thewebhostingteam.com/template2/img/domain-name-registration-01.png

Web Tasarım Hizmeti Alan Müşterilerimize İlk Yıl Alan Adı ve Hosting Ücretsiz! Sonraki Yıllar Sadece Ödenecek Miktar 49.90kr.(Web Tasarım Ücreti Bir Kez Verilecektir.)

Alan Adı : Alan adı, bir Web sitesinin İnternet'teki adı ve adresidir. Bu adres olmadan bir İnternet kullanıcısı Web sitesine sadece IP adresiyle ulaşabilir. Örneğin şu anda gezmekte olduğunuz sitenin alan adı wikipedia.org tur. Alan adları IP adresi denilen, bilgisayarların (sunucuların/serverların) birbirini tanımasını sağlayan numara sisteminin daha basitleştirilmiş ve akılda kalması için kelimelerle ifade edilmiş halidir.

Örneğin trpedia.com alan adı adres barına yazıldığında tarayıcı bu alan adını önce IP adresine çevirir, daha sonra kullanıcıyı bu IP adresine sahip bilgisayara yönlendirir. Dolayısıyla Web sitesinin ziyaret edilebilmesi için kullanıcıların IP adresini bilemeyecekleri göz önünde bulundurulmalı ve siteye daha kolay ve akılda kalıcı bir alan adı alınmalıdır. Alan adı almak için bir İnternet servis sağlayıcısına gidilebilir veya Web hosting (barındırma) firmasından müşteri için bir alan adı kaydetmesi istenebilir.
Aslında alan adı satın aldığınız değil kiraladığınız bir hizmettir, bu yüzdendir ki en fazla on yıl olmak üzere alan adınızın süresini yenilemelisiniz, normal olarak en az bir yıl olarak kayıt edilen alan adları, On yıla kadar tescil edilebilir.

Hosting : Hosting veya Barındırma, bir web sitesinde yayınlanmak istenen sayfaların, resimlerin veya dokümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda tutulmasıdır.

İnternette site yayınlamak için özel olarak üretilmiş, internet omurgasına çok hızlı bağlantısı olan, yüzlerce kullanıcıya aynı anda hizmet verebilecek bir bilgisayarda (sunucuda) yayınlamak istediği dosyaların saklanması gerekir. Web siteye ait dosyaları saklayan ve internet kullanıcılarının erişimine sunan bu bilgisayarlara web sunucusu (web server), bu veri saklama ve yayınlama işlemine de web hosting denir.

Web hosting işini yapan yüzlerce firma ve her firmanın uygun olabilecek farklı boyutlardaki hosting paketleri vardır.

http://i.hizliresim.com/bMBnvG.jpg

http://i.hizliresim.com/kLOqpr.jpg

nettacmpny
12 12 2015, 15:58
Günceldir.

nettacmpny
22 12 2015, 01:44
web tasarım (http://www.nettacompany.com)
HİZMETLERİMİZ DEVAM ETMEKTEDİR.

AnkB
22 12 2015, 04:04
Referanslarınızı konuya ekleyin... @nettacmpny (http://webmaster.bbs.tr/member.php?u=1262); 24 saat içinde.

nettacmpny
29 12 2015, 19:51
Referanslarınızı konuya ekleyin... @nettacmpny (http://webmaster.bbs.tr/member.php?u=1262); 24 saat içinde.

www.eskaracanakliyat.com.tr
www.istanbulmotorcularkulubu.com
www.motoreferans.com ( Yapım Aşamasında )