PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 14 Şubat Sevgililer Gününde Tunckol.com ile En Özel Hediyeler Sizin Olsun!carpediemz
01 12 2015, 22:40
Kim istemez ki sevildiğini hissetmeyi ya da sevdiğini belli etmeyi? Yılın en güzel zamanlarından biri olan 14 Şubat ise bunun için en ideal zamandır.

http://fatihsayin.com/wp-content/uploads/2015/12/Saat-tak%C4%B1-300x300.png

Sevgililer gününü hediyeniz ile daha anlamlı hale getirebilirsiniz. Üstelik yoğun günlük yaşamınızda bunun için çok fazla zaman ayırmanıza gerek yok. Tunckol.com ile kişiye özel bir hediyeyi kolayca satın alabilirsiniz. Saat (https://www.tunckol.com), takı (https://www.tunckol.com) ya da cep telefonu (https://www.tunckol.com) kapağı, her biri bir diğerinden özel tasarımlar ile sunuluyor. Üstelik isme özel olarak hazırlanabilen bu hediyeler, sevgililer gününü sizin için daha anlamlı hale getiriyor. Kişiye özel olduğu iddia edilen çok fazla hediye seçeneği ile karşılaşabilirsiniz, ancak isme özel saat, her daim kullanılacak ve hatırlanacak bir hediyedir.

Tunckol.com ile Led Watch ve Led Touch saatlere kolayca ulaşabiliyorsunuz. Üstelik her biri bir diğerinden şık ve harika renk seçenekleri ile sunuluyor. Özellikle belirtelim ki Led Touch dokunmatik saat (https://www.tunckol.com), teknoloji meraklısı beylerin aklını çelebilir.

Birbirinden şık Iphone kılıfları, özellikle de taşlı ve parıltılı olanlar ise hanımların gözünden kaçmayacaktır. Bu sebeple saat, takı ve cep telefonu kapağı gibi aksesuarların en özel ve en kalitelilerini bulabileceğiniz doğru adrestesiniz.

İsim yazılan saat seçeneği ise sadece 14 Şubat sevgililer günü için değil aynı zamanda yılbaşı hediyesi olarak da tercih edilebilecek mükemmel bir seçimdir.

Hem kullanım kolaylığı, hem de saat, takı ve cep telefonu kapağı gibi pek çok ürün grubunda geniş bir çeşitlilik sunan Tunçkol.com ile hediye almak bir dert olmaktan çıkıyor. İster yılbaşı hediyesi, ister sevgililer günü ister doğum günü, en özel günlerin en özel hediyesi olarak Led Watch ve benzeri ürünleri tercih edebilir ve unutulmaz olabilirsiniz. Kalitenin güven ile birlikte sunuluyor olması ise en önemli avantajlarınızdan biri.

Neden siz de sevgilinize ismine özel bir hediye alarak farklılık yapmayasınız ki? Onu mutlu etmeniz aslında bu kadar basit. Ayrıca zaman kaybı yaşamadan hediyenizi almak ve yılbaşı hediyesi gibi dertlerinizden de hızlıca kurtulmak için hemen harekete geçebilirsiniz!

erkolay
01 12 2015, 23:28
Kim istemez ki sevildiğini hissetmeyi ya da sevdiğini belli etmeyi? Yılın en güzel zamanlarından biri olan 14 Şubat ise bunun için en ideal zamandır.

Neden 14 Şubat en ideal zaman olsun ki?

14 Şubat konusu bir taktik olarak iyi tercih ama, makalede 14 Şubat ile ilgili linkleme yapmamışsın @carpediemz (http://webmaster.bbs.tr/member.php?u=255) arkadaş. Yani aslında sen de asıl hedef kelimelerin olduğunu düşündüğüm, saat, takı, cep telefonu gibi genel anahtar kelimelere linkleme yapmışsın. Girizgahla ve başlıkla uyuşan bir linkleme yok. :)

Hem "anı yaşa" ifadesini mahlas olarak seçip hem de yılda birkaç güne özel anlam yüklemek ve sadece teknolojik ürünlerle ilgilenmek de pek absürt geldi bana. Hani kitap, belki çiçek veya seyahat, eğlence gibi hediyeler daha anlamlı olur sanki bu nick'le.

Hani o yılbaşı varya, işte onu görmeden önce Google Penguin 4'ün gazabını göreceğiz. Bu yılın başında yayınlanan Bilgiye Dayalı Güvenilirlik Algoritması da epeydir etkili zaten. Bir de Penguin 4 ile birleşince ilgisiz linklerin faydadan çok zarar getireceğini öngörebiliriz.

Sanırım bu forum tanıtımı işinin ticaretini yapıyorsun. Bu konuda müşterilerinin mağdur olmasını istemem. Tabi bu durumda sen de yaptığın işlerin zarar getirme ihtimali ile karşılaşacaksın ve bu işleri almakta zorlanacaksın. Güncel algoritmaları takip edip ona göre çalışmanı öneririm.