PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Elinin lezzetini sucuğa geçiren Firmamdalgic
01 12 2015, 16:38
https://s3.amazonaws.com/bionluk2/img/attach/73193_a1fpo5c6fpo.png


Yılların eskitemediği marka Cumhuriyet Sucukları (http://www.cumhuriyetsarkuteri.com/), sucuk konusunda sektörünün liderleri arasındadır.
Firmanın birbirinden güzel baharatlarla hazırladığı sucuklar, temiz ve hijyenik ortamlarda, organik malzemelerle hazırlanır.
Birinci sınıf etin kullanıldığı cumhuriyet sucukları, yiyenleri kendine hayran bırakır. 1923 yılında kurulan firma ile sucuğun vazgeçilmez tadı hayata geçirilmiştir.
Firma Cumhuriyet’in kurulduğu yıl açıldığı için ismini “Cumhuriyet” koymuştur. Açıldığı yıllarda sadece et üretimi yapan firma, ilerleyen yıllarda sucuk üretimine geçmiştir.
Firma yaptığı kangal sucuklarda en iyi eti kullanır. Birbirinden güzel baharatlarla Türk damak tadı en iyi şekilde yansıtılır.
www.cumhuriyetsarkuteri.com (http://www.cumhuriyetsarkuteri.com/) üzerinden online satış yapan Cumhuriyet şarküteri, herkes sucuk yesin diye sucuk fiyatları (http://www.cumhuriyetsarkuteri.com/) üzerinde değişikliğe gitmiştir.
Aynı kalite ve lezzetteki kangal sucuğu daha az fiyattan satar.
Elinin lezzetini sucuğa geçiren firma, bu lezzeti herkesle buluşturmak ister. Cumhuriyet sucukları ilk gün ki lezzetini kaybetmeden, yenilenerek günümüze kadar gelmiştir.
Alanında uzman kişilerce hazırlanan sucuklar steril ortamda kesilen etlerle baharatların temiz ortamda harmanlanması sonucu oluşur.
Sucuk denilince akla sucuklu yumurta, sucuklu fasulye, ızgara sucuk, şiş sucuk gibi pek çok alternatif gelir.
Sabah kahvaltılarının, pazar günlerinin ve akşam yemeklerinin vazgeçilmezi olan sucuk eşsiz kokusu ve lezzetiyle sofralarımızın başköşesindedir.
Cumhuriyet Sucukları fabrika satış mağazası olan Cumhuriyet şarküteri (http://www.cumhuriyetsarkuteri.com/) sofralarımızın başköşesine koyduğumuz sucukları
yılların getirdiği tecrübe ve deneyimle müşterilere ulaştırma ve müşteri memnuniyeti sağlama konusunda muhteşem bir operasyon yürütmektedir.


Site adresi : www.cumhuriyetsarkuteri.com (http://www.cumhuriyetsarkuteri.com/)