PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Deri Denince ilk Akla Gelen - Derideposumdalgic
18 11 2015, 11:19
Tüm deri ürünlerini, üreticiden tüketiciye en uygun fiyatla en kısa sürede ulaştırma politikasıyla 1982'den bu güne gelen 30 yıllık ticari tecrübeyi, 2012 yılında teknoloji ve yeniliğe aktarmayı başararak deri sektörünün e-ticaretle buluşmasını sağlayan adres olmuştur.

http://derideposu.net/wp-content/uploads/2015/09/simge41.png

Türkiyede deri ürünlerin en sık ziyaret edildiği sitelerden biri olmayı başaran derideposu.com (http://www.derideposu.com)'un en büyük özelliklerinden biri kaliteyi güvenle sunmaktır.
Müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutarak her müşteri için ayrı ayrı önem göstermektedir.

E-ticaret sektöründe toptan ve promosyona yönelik sipariş alımları gerçekleştirerek bu alanda bir ilke imza atmıştır.

Müşterilerinin firma veya kişiye özel toptan ve perakende üretim taleplerini de karşılayarak deri ile ilgili tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir.

Guard,Diga ve Özder markalı ürünleri fabrikadan direk satışa sunan bu site, bünyesindeki diğer markaları da en uygun fiyatla müşterilerine sunarak deri çanta (http://www.derideposu.com),deri cüzdan (http://www.derideposu.com),deri kemer (http://www.derideposu.com),deri kartlık (http://www.derideposu.com),deri kılıflar (http://www.derideposu.com), deri aksesuarlar (http://www.derideposu.com) ve diğer tüm deri ürünlerini sizlere ulaştırmaktadır.

Site adresi : www.derideposu.com (http://www.derideposu.com)