PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İkili opsiyon ile zengin olmakFeosar
17 11 2015, 17:36
İkili opsiyon nedir?

İkili opsiyon, borsa konusunda çok fazla kavramsal terimler veya yöntemlerle uğraşmak istemeyenlerin tercih ettiği, bir dövizin, hisse senedinin veya emtianın değerinin yükseleceğini veya düşeceğini tahmin ederek yatırımlarınız ile para kazanabileceğiniz sistemlere denir.

Nasıl başlarım?

Öncelikle buraya (https://iqoption.com/?ref=5823344) tıklayarak ikili opsiyon web sitesine kayıt olunuz. Demo hesabı açarak gerçek para yatırmadan bir süre işlemler yapabilirsiniz. Size denemeler yapabilmeniz için $1000 gibi bir miktar verecektir. Demo hesabınız ile en bilindik yatırım araçlarını kullanarak işlemler yapmayı öğrenip, ardından gerçek para yatırarak paranızı katlamaya başlayabilirsiniz.

Nasıl kazanırım?

Bir veya iki dakika sonrasında bir dövizin, hisse senedinin veya emtianın, o anki halinden yüksek mi yoksa düşük mü olacağını tahmin ederek yatırımınızdan ortalama %70 kâr edebilirsiniz. Örneğin 2 dakika sonrası için EUR/USD paritesinin o anki fiyatından yüksekte olacağına $100 yatırdığınızı varsayalım. 2 dakika sonraki değer, tahmin ettiğiniz gibi işlemi yaptığınız değerden daha yükseğe ulaştıysa, yatırımınız size $170 olarak geri dönecektir. Tek bir tıklama ile $100 yatırımımızı sadece 2 dakika bekleyerek $170'a çıkardık.

Nasıl doğru tahmin ederim?

Tabi ki ikili opsiyonun en önemli kısmı budur. İşlem yapacağınız döviz, hisse senetleri veya emtiaların, yükseleceğini veya düşeceğini yüzeysel olarak borsa indikatörleri üzerinden takip edebilirsiniz. Buraya (http://tr.investing.com/technical/%C4%B0ndikat%C3%B6rler) tıklayarak döviz, hisse senetleri ve emtiaların zaman bazlı olarak değer kaybedeceğini veya değer kazanacağını hesaplayan sistemlerin hepsini bir arada takip edebilirsiniz. Yatırım yapmaya karar verdiğiniz döviz, hisse senedi veya emtianın yanında "Sat" veya "Güçlü sat" yazıyorsa değer kaybedecek demektir. Tam tersine "Al" veya "Güçlü al" yazıyorsa değer kazanacak demektir. Yukarıdan zamanı seçerek, tahmin yapacağınız zaman aralığındaki değerlere ulaşabilirsiniz. Sizin tahminlerle uğraşmanıza gerek kalmadan, işi indikatörlere bırakarak bu şekilde paranıza para katabilirsiniz.

Nasıl paramı çekerim?

Doğru tahminlerle paranızı katladınız ve şimdi doğal olarak paranızı çekmek istiyorsunuz. Sisteme nasıl ödeme yaptıysanız, paranızı da aynı ödeme sistemiyle geri alıyorsunuz. Yani kredi kartınız ile ödediyseniz, paranızı kredi kartınıza geri yolluyorlar. Para çekim işlemleri 3 veya 4 iş günü sürmektedir. Minimum para çekim miktarı $10'dır.

Nasıl yardım alırım?

Bu yazıyı hazırlarken eklemeyi düşündüğüm şeylerden biride buydu. İkili opsiyon hakkında, ücretsiz olarak [email protected] kişisel e-posta adresimden bana ulaşarak bilgi alabilir veya yeni metodlar öğrenebilirsiniz. Bu yazıyı okuyan herkese yardımcı olmak isterim ve hayatımın büyük bir bölümünü bilgisayar başında geçirdiğimden dolayı, en geç 24 saat içinde cevap alacağınızı garanti ediyorum. Herkese bol kazançlar!

Kaynak: http://burak.cc/ikili-opsiyon-nedir/

WeBMasteR
17 11 2015, 18:00
Böyle sanal rant oyunları ile zengin olmayın yaw! Alınteri dökerek, emek vererek veya bilgi üreterek, bilimsel çalışma yaparak kazanın. İlle zengin olmak da gerekmiyor. Hakça bölüşüm olduğu müddetçe kimsenin aç, açıkta kalmayacağı bir toplum yaratmak lazım.

Böyle bir konu, benim gibi bu işlere kökten karşı birinin sosyal medya hesaplarında otomatik paylaşılacak. Takipçilerim, "ne olmuş bu adama" diyecekler. :D