PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu sadece bir Uydu Alıcısı değilcihankol
08 11 2015, 19:58
Merhabalar,

Sizlere Next&NextStar firmasının VIP Uydu Alıcısı olarak tanıtımını yaptığı, alışılmış dışında hd uydu alıcı (http://www.yasamveteknoloji.com) ve sd uydu alıcılarından çok daha farklı olan gerçekten gelişmiş bir hd uydu alıcısından bahsedeceğiz.

Next Machina 3D serisi Full HD Uydu Alıcısı (http://www.yasamveteknoloji.com) sıradan uydu alıcılarından çok daha farklı özelliklere sahip. Bu farklılığının sebebi normal uydu alıcılarında bulunan işlemlerden çok daha farklı bir işlemci kullanması ve bu işlemciyi istediği şekilde derleyebilimesidir.


Normal bir uydu alıcısında işlemci / chipset genellikle ALI yada SunPlus kullanılır. Dolayısıyla bu ve bunun gibi çip/işlemci firmalarından almış olduğunuz işlemcinin size sunduğu imkanlar kadar uydu alıcınızı geliştirebilirsiniz. Çip/İşlemci tarafından size verilen kaynak kadar yazılımla oynayabilirsiniz.


Yukarıda belirttiğimiz gibi Next Machina3D (http://www.yasamveteknoloji.com)serisi full hd uydu alıcılarında kullanılan işlemciler farklı ve sıfırdan istenildiği gibi geliştirilebildiğinden dolayı, işlemcinin kaldırabileceği yük kadaruydu alıcısı üzerine uygulama derlenebilir, özellik eklenebilir.

WeBMasteR
08 11 2015, 20:18
Konu buraya daha uygun.