PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WinUtilities Pro 12 %100 Bedava Yasal Full Lisanslıerkolay
28 10 2015, 13:21
Windows'un daha hızlı, daha güvenli ve daha kararlı çalışmasını sağlayan profesyonel bir program arıyorsanız WinUtilities Pro 12 tam size uygun bir tercihtir. Ve bunu bir de yasal olarak full lisansla indirmek, bulunmaz bir fırsat olmalı. Çünkü WinUtilities Pro, sisteminizi optimize etmek ve bilgisayarınızın performansını artırmak için sistem araçlarını bir araya toplayan, ödüllü bir bakım ve düzenleme programıdır.

http://www.topsoftbargains.com/wp-content/uploads/2014/10/winutilities-box-130521.jpg

WinUtilities Pro 12'nin Üstün Özellikleri ve İşlevleri
İçerisindeki araçlar ile sabit disk üzerindeki gereksiz kayıtları, geçici dosyaları, uygulamaların ve İnternet tarayıcınızın bıraktığı veya oluşturduğu artıkları, önbelleği ve çerezleri silebilirsiniz. Aynı zamanda bilgisayar performansını ve istikrarını geliştirmek için disk sürücülerini ve kayıt defterini birleştirmeyi destekler.

https://resim.webmaster.bbs.tr/image.uploads/28-10-2015/original-409839f10727b71183224082fff78f25.jpg

Başlangıç Temizleyicisi ile başlangıçta sistem ile birlikte açılan gereksiz programları kapatmanıza ve bilgisayarınızın daha hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz. Yinelenen dosyaları bulabilir, bozuk kısayolları düzeltebilir ve gereksiz yazılımları sistemden hiçbir kalıntı bırakmadan kaldırabilirsiniz. Başlangıçta açılan programları kontrol etmenizi sağlar. Güvenli dosya silme ile sildiğiniz verilerin bir daha geri getirilmesini engelleyebilirsiniz. Ya da yanlışlıkla sildiğiniz verilerinizi tekrar kurtarabilirsiniz.

WindowsDeal ve TopSoftBargains aracılığı ile iki alternatif adresten indirebilirsiniz:

1- Windowsdeal'den indir (http://www.windowsdeal.com/w/winutilities-pro-discount-coupon/)
2- TopSoftBargains'ten indir (http://www.topsoftbargains.com/w/winutilities-pro-11-discount-coupon-code/)