PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Canlı TV One - Yeni Canlı TV Sitesionur58
23 10 2015, 19:02
Canlı TV One Kesintisiz HD TV izle

Canlı TV izle (http://www.canlitvone.com/)menin en iyi adresi CanliTVOne.com (http://www.canlitvone.com/) Çünkü alanında en kaliteli hizmeti veren bir web sitesidir. Sizlere kaliteli hizmeti verebilmek için güçlü bir altyapının yanı sıra uzman ekiplerimiz olası aksaklıkların önüne geçebilmek için 24 saat kontrol etmekte ve hizmetin aksamasına mahal vermemektedir. Sunmakta olduğumuz canlı tv (http://www.canlitvone.com/) hizmeti tüm kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmakta ve tüm canlı televizyon kanalları (http://www.canlitvone.com/)nın yayınları Hd kalitesinde bilgisayar ve mobil TV (http://www.canlitvone.com/) ortamlarında izlenebilmektedir. Web sitemize, gerek izleyicilerin gerekse yerel ve ulusal TV kanal (http://www.canlitvone.com/) yetkililerin talebi üzerine sürekli yeni yayınlar eklenmekte vesizlere sunduğumuz kanal sayısı her geçen gün artmaktadır. Sunmuş olduğumuz bu hizmeti sadece kendi sitemizde değil aynı zamanda web sitesinde TV yayını (http://www.canlitvone.com/) vermek isteyen webmasterlar içinde sunmaktayız. Webmasterlar Sitene canlı TV ekle (http://www.canlitvone.com/sitene-canli-tv-ekle/) menüsüne tıklayarak kolaylıkla kendi sitelerine Canlı TV (http://www.canlitvone.com/) ekleyebilirler.
Sadece Canlı TV (http://www.canlitvone.com/) olarak değil web sitemizde tüm TV kanalları (http://www.canlitvone.com/)nın yayın akışlarına erişebilirsiniz, veya ne izleyeceğinizi bilmiyorsanız TV de şu an bölümünde kendinize en uygun programı seçip o kanalı seyredebilirsiniz. Verdiğimiz hizmetlerin en önemlilerinden olan TV Ön İzleme ise bu alanda bir ilk olarak sizlere sunulmaktadır. TV Ön İzleme ile ilgili ayrıntılı bilgiye kendi özel sayfasında ulaşabilirsiniz.
http://i.hizliresim.com/kJgg6D.jpg (http://www.canlitvone.com/)
En Sevdiğiniz Dizi veya Film Haberlerini Yakından Takip Edin

TV Haber (http://www.canlitvone.com/tv-haber/) sayfamız sayesinde vizyondaki en yeni filmleri sinema, aktör, dizi ve film haberlerini yakından takip edin. Film ve sinema (http://www.canlitvone.com/tv-haber/category/film/) kategorisindenbeyazperde (http://www.canlitvone.com/tv-haber/)'deki olayları, aktör ve film haberleri (http://www.canlitvone.com/tv-haber/)ni yakından takip edeceksiniz.Yeni başlayan dizi (http://www.canlitvone.com/tv-haber/) ve filmlerin özetlerini ve fragman tanıtımlarını rahatlıkla bulabilirsiniz. Okuması ve kullanım rahatlığını sizler için en iyi şekle getirdiğimiz sayfamızda çok eğlenceli ve değerli vakit geçireceksiniz.
http://i.hizliresim.com/NW44DX.jpg (http://www.canlitvone.com/tv-haber/)
Sitenize Canlı TV Ekleyin

Sizde sitenizde yada bloğunuzda HD kalitesinde bir TV kanalını veya tüm TV kanalları (http://www.canlitvone.com/)nı izletmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitende TV izlet (http://www.canlitvone.com/sitene-canli-tv-ekle/)mek için bir çok yöntem vardır. Fakat bu yöntemlerin çoğu tüm kanalları bir arada sunmaz, kalitesiz yayın yaparlar, embed kodlarının görünümü sitenize uymayabilir, zor ve zaman alan embed kodları ile uğraştırır. Sürekli çoğalan bir kanal sayısı ile en iyi kalitede canlı yayın hizmeti veren Canlı TV One (http://www.canlitvone.com/) sizinde bu canlı TV (http://www.canlitvone.com/) hizmetini kullanıcılarınıza sitenizde izletmenize olanak tanımaktadır. Birden çok kullanım şekli ile her türlü internet sayfasına uyum sağlayan kodları ile Canlı TV One (http://www.canlitvone.com/) çok rahat ve hızlı bir şekilde sitene canlı TV ekle (http://www.canlitvone.com/sitene-canli-tv-ekle/)meni sağlayacaktır.
Sitenize canlı TV kodunu ekle (http://www.canlitvone.com/sitene-canli-tv-ekle/)meden önce hangi yöntem ile ve hangi yapıdacanlı TV izle (http://www.canlitvone.com/)teceğinize karar vermelisiniz. Yani sitenizde her kanal için ayrı bir izleme sayfası olacak ise bunun için embed yada iframe kodunu kullanarak tek tek tüm kanallar için ayrı ayrı kod eklemeniz gerekecektir. Eğer sitenizde tek sayfada tek kod ile tüm kanalları izletecekseniz bunun için iframe kodu ile Canlı TV One (http://www.canlitvone.com/) player kodunu alıp sitenizde canlı TV yayını (http://www.canlitvone.com/) vermek istediğiniz yere eklemelisiniz.
http://i.hizliresim.com/V6aMkP.jpg (http://www.canlitvone.com/sitene-canli-tv-ekle/)
Canlı TV Kanalları

Atv izle (http://www.canlitvone.com/atv-izle/), Star TV izle (http://www.canlitvone.com/star-tv-izle/), Show TV izle (http://www.canlitvone.com/show-tv-izle/), TRT 1 izle (http://www.canlitvone.com/trt-1-izle/), Fox TV izle (http://www.canlitvone.com/fox-tv-izle/),TV8 izle (http://www.canlitvone.com/tv8-izle/), NTV izle (http://www.canlitvone.com/ntv-izle/) CNN Türk izle (http://www.canlitvone.com/cnn-turk-izle/), NTV Spor izle (http://www.canlitvone.com/ntv-spor-izle/), TRT Spor izle (http://www.canlitvone.com/trt-3-spor-izle/), Habertürk izle (http://www.canlitvone.com/haberturk-izle/), Kanal 24 izle (http://www.canlitvone.com/kanal-24-izle/),Kanal 7 izle (http://www.canlitvone.com/kanal-7-izle/), A Haber izle (http://www.canlitvone.com/a-haber-izle/), Kanaltürk izle (http://www.canlitvone.com/kanalturk-izle/), Samanyolu TV izle (http://www.canlitvone.com/stv-izle/), Samanyolu Haber İzle (http://www.canlitvone.com/samanyolu-haber-izle/), Flash TV izle (http://www.canlitvone.com/flash-tv-izle/), CNBC-e izle (http://www.canlitvone.com/cnbc-e-izle/), e2 izle (http://www.canlitvone.com/e2-izle/), TV2 izle (http://www.canlitvone.com/tv2-izle/),Kanal A izle (http://www.canlitvone.com/kanal-a-izle/), TRT HD izle (http://www.canlitvone.com/trt-hd-izle/), TRT Haber izle (http://www.canlitvone.com/trt-haber-izle/), TGRT Haber izle (http://www.canlitvone.com/tgrt-haber-izle/), Ulusal Kanal izle (http://www.canlitvone.com/ulusal-kanal-izle/), Bugün TV izle (http://www.canlitvone.com/bugun-tv-izle/), Yaban TV izle (http://www.canlitvone.com/yaban-tv-izle/),TRT Belgesel izle (http://www.canlitvone.com/trt-belgesel-izle/), Sports TV izle (http://www.canlitvone.com/sports-tv-izle/), A Spor izle (http://www.canlitvone.com/a-spor-izle/), Beyaz TV izle (http://www.canlitvone.com/beyaz-tv-izle/), Ülke TV izle (http://www.canlitvone.com/ulke-tv-izle/), Halk TV izle (http://www.canlitvone.com/halk-tv-izle/), CİNE5 izle (http://www.canlitvone.com/cine-5-izle/), Disney Channel izle (http://www.canlitvone.com/disney-channel-izle/), Cartoon Network izle (http://www.canlitvone.com/cartoon-network-izle/)

WeBMasteR
23 10 2015, 19:34
Bir tanıtım yazısından sitenize gelecek backlink faydasına 100 dersek, bu sayı, makaleden çıkan link sayısına bölünür. Yani bu kadar çok sayıda link içeren tanıtımlardan yeterince fayda sağlayamazsınız.

Bizim için bir önemi yok, yanlış anlamayın lütfen. Daha iyi yararlanın diye söylüyorum: Tanıtımlarda 2-3 link olması önerilir.

Bu arada, "Projeleriniz" bölümü site tanıtımı için değil, henüz proje aşamasındaki fikirlerin paylaşımı ve üyelerin fikir alışverişi için oluşturuldu. O nedenle konu oradan "Site Ekle" bölümüne alındı.