PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dövme Silmesi Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenlernazli
17 10 2015, 10:45
Dövme sildirme işlemi ciddiye alınması gereken bir eylemdir. Nitekim, dövme sildirme işlemi sonucu vücudunuz da istemeyeceğiniz türde yanıklar ve izler oluşabilir. Dövme sildirme işlemini profesyonel ellere bırakmak sizin sağlık açısından lehinize olacaktır.
Dövme işlemi birçok kişi ve kuruluş yapmaktadır. Yalnız bu kişi veya kuruluşların birçoğu bu işlemlerde amatör işlemler uygulayarak dövme sildirmek isteyenlere kalıcı izler bırakabiliyor. Dövme sildirme (http://dovme-sildirmek.blogspot.com.tr/) işlemlerinde kendinize bir sıvı enjekte ettirmeyiniz. Dövme sildireceğim diye hayatınızla oynatmayınız. Bu şarlatan kişiler ucuza mal ettikleri o sıvıları dövme sildirmek isteyenlere enjekte ederek onların hayatlarını ara uğruna riske atmaktan çekinmiyorlar.
Dövme sildirme işlemi için tek bir kesin sonuç vardır ki, o da; dövmelerin ancak lazer ile silinebilmesi. Lazer işlemlerinde de ancak, %65 oranında başarı yakalanabiliyor. Şunuda size belirtmeliyiz ki bu işlem sonrasında da dövmenin silindiği yerde bir iz kalacaktır. Yanık izi gibi vücunuzda kalacak olan bu iz, bu süreçte almanız gereken önemli risklerden biridir.

Kaynak: http://dovme-sildirmek.blogspot.com.tr/