PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Levent Kırca hayatını kaybettideniz
12 10 2015, 14:46
Karaciğer kanseri sebebiyle Temmuz ayından beri kemoterapi gören tiyatrocu Levent Kırca (67), bu gece 02.30 sıralarında hayatını kaybetti.

http://www.imctv.com.tr/wp-content/uploads/2015/10/wpid-images1.jpg

Tiyatrocu Levent Kırca, bir hafta önce hastalığının ağırlaşması üzerine hastaneye kaldırılmıştı. Kırca, tedavi gördüğü Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Araştırma Hastanesi'nde yaşamını yitirdi.


"10 gündür durumu çok ağırdı"

Levent Kırca'nın oğlu Umut, babasının durumunun 10 gündür çok ağır olduğunu söyledi. Kırca'nın oğulları Umut, Özdeş ve Oğulcan üzüntülerini dile getirdi.

Son anlarında babalarının yanında bulunan Kırca'nın çocukları Umut, Özdeş ve Oğulcan Kırca, hastane önünde basın mensuplarına konuştu. Babasının son 10 günde durumunun çok ağır olduğunu belirten Umut Kırca, kardeşler olarak onun yanında bulunduklarını ve destek olmaya çalıştıklarını aktardı. Çok üzgün olduklarını dile getiren Umut Kırca, babalarının ölümünü beklediklerini ancak sürecin çok çabuk geliştiğini söyledi. Kırca'nın diğer oğlu Oğulcan Kırca da, "Kolay alışabileceğimiz bir şey değil" diye konuştu.


Umut Kırca, cenaze töreniyle ilgili ise henüz bir planlamanın yapılmadığını belirtti.

İMC TV (http://www.imctv.com.tr/levent-kirca-hayatini-kaybetti/)

AnkB
12 10 2015, 15:16
En sevdiğim sanatçılardan 1tanesi idi ruhu şad olsun

WeBMasteR
12 10 2015, 17:23
Yıllarca kaç nesile kaliteli, gerçek mizahın ne olduğunu gösteren, çalışkan ve üretken bir sanatçıyı kaybettik. Ruhu şad olsun.