PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İçerik Güncelliği ve Seo'ya Etkisibkwebtasarım
09 10 2015, 08:19
İçeriğin Güncelliği Öncelikle Yazılarımızın tarafımızdan hazırlandığını ve makalelerin tamamen tecrübelerimize dayanılarak belirtildiklerini söylemek isterim.Bk web tasarım ve profesyonel seo hizmetleri olarak bu yazılarımızı her zaman yenileyeceğiz.
Web Siteleri (http://www.bkwebtasarim.com)mizde her zaman Yazılarımızın güncelliği, günceli takip eden kitle için çok önemlidir.Bir kullanıcı sizi güncel iseniz takip eder.Sağlam makaleler yayınlıyorsanız sizleri takip eder. Bu noktada arama motorlarının sitelerimizin güncelliğini daha iyi kontrol edebilmesi açısından html5 etiketi olan <time> tagı sitelerimizde bulunması gerekir. Ayrıca gönderilme ve indexlenme tarihleri itibariyle güncellik kontrolü de yapılıyor. Bu nedenle sık sık yazılarınızı güncellemek sizin yararınıza olacaktır.Sitelerinizi kopya içeriklerden temizleyiniz.Kesinlikle copy past kullanmayınız.

Yazılarınızı Güncel Tutmanın Önemi Nedir ?
Yazılarınızı güncellemek ve değiştirmek/düzenlemek sayfanıza tazelik katar.Her zaman güncel içerikli sitelerimiz arama motorlarında yüksek ilgi görür. Yazıdaki tüm bir kısmı silmek veya yeni bir kısım eklemek, bir kaç kelime değiştirmekten çok daha etkilidir. Sayfa Güncelleme Geçmişi
Ne sıklıkla sayfanızı güncelliyorsunuz ? Günlük mü haftalık mı? Yıllık mı ? Sayfa güncelleme sıklığı sitenizin güncelliğinde önemli bir faktördür.Bu nedenler sitelerimizi bu özgün makaleler ile güncel tutup bu makaleleri sağlam sitelerde yayınlamalısınız.Nu sitelerinizin index sürelerinide arttırıcaktır.Bu durum ileriki günlerde size + olarak geri gelicektir.Bu makelenin resminde site içerisinde verdiğimiz örneklerin resimdede anlatılmıştır.Yani Güncel makale eşittir.İçeriğin çok sağlam sitelere eklenmesi.Unutmayın sadece güncellikte sizi kurtarmayabilir.
Bu durumda yaptığınız çalışmalara ve site içi site dışı çalışmalara önem vermeniz gerekmektedir.

Güncel İçerik (http://www.bkwebtasarim.com/guncel-icerik/)