PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Facebook Beğeni Hilesimbaristr
05 10 2015, 18:15
Facebook Otomatik Beğeni
Facebook sitesinin ana özelliği beğeni sistemiyle çalışmasıdır. Buradaki paylaşımları ilgi gören kişilerin beğeni sayıları oldukça fazladır. Eğer bir paylaşıma hiç beğeni gelmemişse o paylaşım boşuna yapılmış demektir. Sizler de paylaşımlarınızın beğenilmemesinden şikâyetçiyseniz facebook beğeni hilesi kullanabilirsiniz. Facebook beğeni hilesi (http://superbegenim.com) sayesinde gönderileriniz saniyeler içerisinde yüzlerce kişi tarafından beğenilecektir. Bunun için yapmanız gereken tek şey facebook beğeni hilesini kullanmak ve sonucu izlemek olacaktır. Aldığınız her beğeni daha fazla etkileşime girmenizi sağlar. Bunun sebebi de gönderinizin, onu beğenen kişinin arkadaşları tarafından da görülmesidir. Facebook beğeni hilesine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Hileyi nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız aşamalar şeklinde ilerleyebilir ve hileyi çalıştırıp kullanabilirsiniz.
Facebook Beğendirme Hilesi
Eğer bir facebook kullanıcıysanız gönderilerinizin beğeniliyor olması gerekir. Gönderileriniz yeteri kadar beğenilmiyorsa bu ilgi çekemediğinizi gösterir. Facebook beğendirme hilesi etkileşimi az olan kişiler için oldukça önemli bir uygulamadır. Bu hilenin kullanımı da son derece basittir. Yapmanız gereken şey paylaşım linkini sisteme vermek ve beğenilerin gelmesini beklemektir. Hile sayesinde hayatınız boyunca alamayacağınız kadar beğeniyi yalnızca birkaç dakika içerisinde alabilirsiniz. Facebook beğendirme hilesi (http://superbegenim.com) her sitede bulunabilir fakat her siteden bu hileyi kullanmamalısınız. Eğer güvenli olmayan sitelerden bu hileyi kullanmaya çalışırsanız hesabınız çalınabilir ya da hesabınıza virüs bulaşabilir. Bu nedenle işlemi güvenli sitelerden yapmalı ve gelen beğenileri de takip altına almalısınız.
Facebook Beğeni Siteleri
Facebook paylaşımlarınız yeteri kadar ilgi görmüyor ve beğenilmiyorsa üzülmenize gerek yoktur. Facebook beğendirme sitesi (http://superbegenim.com) kullanarak kısa süre içinde paylaşımlarınızı binlerce kişiye ücretsiz olarak beğendirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey sistemi çalışan bir siteye girerek paylaşım linkinizi girmek olacaktır. Paylaşımınızı sisteme tanıttığınızda otomatik olarak beğeniler gelecek ve her geçen dakika daha da artacaktır. Beğendirme sitelerinin sayısı da oldukça fazladır. Dolaysıyla siteler arasında bir seçim yaparken dikkatli olmanız gerekir. Eğer iyi bir site seçmezseniz sıkıntı yaşama ihtimaliniz yüksektir. Hesabınızın çalınması demek virüslü paylaşımlar demektir. Bu nedenle facebook hesabınızı kaybetmemek ve aynı zamanda virüse de bulaşmamak için iyi bir sitenin sitemini kullanmanız gerekir.