PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Televizyonda yeni şekil-Fil Boxmdalgic
04 10 2015, 15:43
Filbox , "Televizyonda yeni şekil, Fil" söylemiyle evinizde veya iş yerinizde size sınırsız
heyecan ve eğlence vaat eden Türkiye'nin yeni digital uydu platformudur (http://www.filbox.com.tr/filbox/kampanyalar/kampanya/arkada%C5%9F%C4%B1n%C4%B1-getir-%C3%BCyeli%C4%9Fini-uzat). Her geçen gün büyüyen kanal ailesiyle
yılda en az 1000 film, 25 dizi, spor, belgesel, müzik, eğlence ve yanı sıra TÜRKSAT uydusundaki şifresiz ve ücretsiz yüzlerce kanalı sizlere kolayca ulaştırır.
Ödüllü filmlerin, son trend dizilerin ve bir çok eğlenceli içeriğin yeni adresi olan Filbox'ın en önemli amaçlarından biri, kullanıcı dostu olmasıdır.
Kolay kurulumu ve taahhüt olmadan, kafanızdaki birçok soru işaretini siler ve size sadece bu ayrıcalığın keyfini çıkarmak kalır.
http://i.hizliresim.com/1rjqqj.jpg
Filbox'ın farklı ve zengin kanal içeriğinde herkese hitap edecek birçok kanal var.
Tüm aile bireyleriyle birlikte izleyebileceğiniz aşk, macera, romantik, dram, aksiyon, korku ve gerilim dolu filmler sizleri bekliyor!
Sinema ve dizi TV kanalları (http://www.filbox.com.tr/filbox/kampanyalar/kampanya/arkada%C5%9F%C4%B1n%C4%B1-getir-%C3%BCyeli%C4%9Fini-uzat), belgesel, spor ve eğlence kanalları da sizi bekliyor.
Ayrıca Filbox Hd uydu alıcısıyla TÜRKSAT uydusunda yer alan yüzlerce şifresiz ve ücretsiz izleyebileceğiniz kanallar da sizi bekliyor!
Tüm bunlar kurulumu çok kolay şık Filbox Hd uydu alıcısının içinde.
Filbox Hd uydu alıcısında dünyanın önde gelen çocuk kanalları (http://www.filbox.com.tr/filbox/kampanyalar/kampanya/arkada%C5%9F%C4%B1n%C4%B1-getir-%C3%BCyeli%C4%9Fini-uzat) var.
Da Vinci Learning ve English Club! bu kanallar eğitici, öğretici ve eğlendirici içerikleri ile çocuklarla dosttur.
Gönül rahatlığıyla izlettirebilirsiniz. Ayrıca Filbox'ın belgesel kanalları da çocuklarınızın vaz geçilmez kanalları arasında.
Elektronik program rehberi ve program hatırlatma özelliğiyle çocuğunuzun izleyeceği programları hiçbir şekilde kaçırmazsınız.


Çağrı Merkezi: 0850 225 0990
Site adresi : www.filbox.com.tr (http://www.filbox.com.tr/)

deniz
05 10 2015, 16:59
Site Tanıtım Şablonu ve Kuralları (http://webmaster.bbs.tr/showthread.php/64-site-tanitim-sablonu-ve-kurallari)