PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acil makale yazarı aranmakta detaylı bilgi içinleonidas44
26 08 2015, 14:16
1- MAKALE YAZARLIGI İLE PARA KAZANMA

DETAYLAR http://www.xticaret.com/xticaret/?2098_87903

Makale Yazarı Rehberi Nasıl İşliyor?

Makale Yazarı Rehberi ile yazacağınız makalelerin sektör ve konuları, makaleleri nasıl yazacağınız, yazı yazacağınız yerler ve iletişim adresleri verilmektedir. Makale Yazarlığına bir defaya mahsus ödeyeceğiniz ücret ile başlayabiliyorsunuz. Ödeme sonrası e-mail adresinize gönderilecektir.

Makale Yazarı Rehberinin Avantajları


Makale Yazarı Rehberi ile ister ek gelir imkanı sağlayın isterseniz tam gün yazarak düzenli gelir elde edebilirsiniz.http://www.yazitor.com/wp-content/uploads/2013/09/makale.png
Evde,işte,okulda,yolda v.s vakit bulduğunuz her an yapabilirsiniz.
Makale Yazarı Rehberlik Eğitimini referans olarak göstererek iletişim adresimizi teyit için verebileceksiniz.
Rehber güncelemelerinden ve bilgi ve danışmanlık hizmetlerimizden ücretsiz faydalanabilirsiniz.


Ücretlendirme Nasıl Olacak?

Makale işi platformunda iş verenlerle birebir görüşüp belirleyebileceksiniz.

Ne kadar kazanırım?
Yazdığınız makale başına 1 tl ile 10 tl arası arasında kazanabilirsiniz. Yeni başlayan biriyseniz ortalama 3 tl den hesaplarsak günde sadece 10 makale yazsanız bile aylık 900 tl para etmektedir.

Hangi Konularda Yazacaksınız?
Makale Yazarı Rehberi içinde en çok talep edilen konular sektörler sizlere ayrıntılı açıklanacaktır. Zaten sizi direkt makale yazarı arayanlara ulaştıracağımız için isteğinize en yakın konularda yazabileceksiniz..

Günde Kaç saat ayırmalıyım?
Bu tamamen size bağlı. İsterseniz tam zamanlı çalışın isterseniz günde sadece bir makale yazacak kadar çalışın,isterseniz de 10 dk -15 dk çalışın size kalmış bir şey. İşyerinizde, evinizde, yolda, trafikte, okulda yazabileceğiniz her ortam sizin için uygundur.

Nerede Yazmaya Başlıyacağım?
Yazitör Makale Yazarı Rehberinin belki bu kısmı oluşturmaktadır. Yazmaya başlıyacağınız yerleri direkt olarak size verilmektedir. Zaten o kadar çok makale yazarına ihtiyaç var ki yazmak istediğiniz yerler arasında seçim yapmanız gerekecektir.

Makale Yazarlığını Kimler yapabilir?
Yazı yazmayı seven ve kendisine güvenen herkes yapabilir. Diğer işlerde olduğu gibi yaş sınırı yoktur ve öğrenciler, emekliler, çalışanlar, ev hanımları v.s herkesin yapabileceği bir iştir.

NELER GEREKMEZ?


Web sitesi sahibi olmanıza gerekmez
Ürün satmanıza gerekmez
Reklam yapmanız gerekmez
Üye yapmanız gerekmez