PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Link Değişim SistemiLePeL
16 06 2015, 13:09
http://webmaster.bbs.tr/attachment.php?attachmentid=193&stc=1
Kısaca sistemi anlatacagım. Öncelikle üye olmanız gerekmekde. üye oldukdan sonra arkadaşlar. Gözden cıkardıgınız bir siteyi yayıncı Sitelere ekleyerek php kodu vermekde onu sitenize yerleşdiriniz. Kod yerleşdirmeyen onaylanmamakda. Peşine Site ekle yani Googlede Yükselmek istediginiz Siteyi eklemeniz gerek.


Site adı yerine yükselmek istediginiz kelimeyi girerek gerisini doldurunuz. Kactane Yayıncı site eklerseniz o kadar Yükseleceginiz siteyi ekleye Bilirsiniz.


Kodu Yayıncı Siteden kaldıranlar direk silinip kara listeye alınmakda.


24 Saat içinde Yayıncı Siteye kodu eklediyseniz Onaylanmakda.


Ne kadar çok eklenirse site okadar çok backlink kazanma şansına erişirsiniz. Tamamen ücretsizdir.

Çalışma Şekli Ayrıntılı Burda (http://backlink.dadassohbet.com/Gizlilik-ve-Kullanim/Sistemin-Calisma-Seklinin-Anlatimi/)


Kurallar (http://backlink.dadassohbet.com/Gizlilik-ve-Kullanim/Kurallar-8301/)
Backlink Takas Sistemi (http://backlink.dadassohbet.com/)

LePeL
10 01 2016, 11:43
iste alımlarımız devam ediyor..

LePeL
30 01 2016, 11:39
Konu güncel...

LePeL
01 05 2016, 12:33
Sistem Çok basit Arkadaşlar Calısma Seklini Altaki verdigim Linklerden inceleye Bilirsiniz. Digerlerinden Farkımız Herzaman Siteler incelenmekde vede Kodu Yayıncıl Siteden Kaldıranlar Anında Sİlinip Engellenmekde. Google`de Yükselmenin En Faydalı Yoludur. Siteler Cogaldıkca 50 Siteye Bir eklemeyle Degişim Gercekleşe Bilir.


Yanıncı Site Elemeyen vede Kodu Yerleştirmeyenler Onaylanmıcak. 24 saat içinde Ekleyenler Onaylanır.

Çalışma Şekli Ayrıntılı Burda (http://backlink.dadassohbet.com/Gizlilik-ve-Kullanim/Sistemin-Calisma-Seklinin-Anlatimi/)


Kurallar (http://backlink.dadassohbet.com/Gizlilik-ve-Kullanim/Kurallar-8301/)
Backlink Takas Sistemi (http://backlink.dadassohbet.com/)Sohbet (http://www.dadassohbet.com), Chat (http://www.dadassohbet.com), Bizim Mekan (http://www.bizimmekan.dadassohbet.com), Avrupa Sohbet (http://www.avrupasohbet.dadassohbet.com), Trsohbet (http://www.trsohbet.dadassohbet.com), Gurbet Sohbet (http://www.gurbetsohbet.dadassohbet.com), Sohbet (http://www.kampussohbet.net)